Resposnive Mobile - en to pl_PL translation catalogue (228 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl_PL: Ten wpis jest zabezpieczony hasłem. Wprowadź je, aby zobaczyć komentarze.

en: Comment navigation
pl_PL: Komentarz nawigacji

en: &larr; Older Comments
pl_PL: &larr; Starsze komentarze

en: Newer Comments &rarr;
pl_PL: Nowsze komentarze &rarr;

en: Comments are closed.
pl_PL: Kanał z komentarzami

en: Pings&#47;Trackbacks
pl_PL: Pingi/Trackbacki

en: %1$d %2$s for "%3$s"
pl_PL: %1$d %2$s dla "%3$s"

en: Name
pl_PL: Nazwa (widoczna tylko dla Ciebie)

en: Website
pl_PL: strona

en: Settings saved and %s activated successfully.
pl_PL: Ustawienia zapisane i %s pomyślnie aktywowany.

en: %s activated successfully.
pl_PL: %s pomyślnie aktywowany.

en: Visit site
pl_PL: odwiedź stronę

en: Theme Options
pl_PL: Opcje motywu

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: This theme recommends the following plugins:
pl_PL: Ten temat zaleca następujące wtyczki:

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Install
pl_PL: Instaluj

en: %s is not installed. Please install this plugin manually.
pl_PL: %s nie jest zainstalowany. Zainstaluj ten plugin ręcznie.

en: Hide Notice
pl_PL: Ukryj ogłoszenia

en: More Themes
pl_PL: Więcej motywów

en: Themes You Can Trust
pl_PL: Motywy, którym możesz zaufać

en: Current theme
pl_PL: Używany motyw

en: Already installed
pl_PL: Instalacja została już wykonana

en: Install Now
pl_PL: Zainstaluj

en: Live Preview
pl_PL: Podgląd obrazu na żywo

en: %1$s powered by %2$s
pl_PL: %1$ s zasilany przez %2$ s

en: Responsive II
pl_PL: Elastyczne II

en: scroll to top
pl_PL: przewiń do góry

en: Skip to content
pl_PL: Przejdź do treści

en: Skip to main menu
pl_PL: Przejdź do menu głównego

en: Mobile menu toggle
pl_PL: Mobilne menu Przełącz

en: &#8249; Return to
pl_PL: Wróć do

en: No Comments &darr;
pl_PL: Brak komentarzy &darr;

en: 1 Comment &darr;
pl_PL: 1 Komentarz &darr;

en: % Comments &darr;
pl_PL: % Komentarzy &darr;

en: Read more &#8250;
pl_PL: Czytaj więcej &#8250;

en: Pages:
pl_PL: Stron

en: Tagged with:
pl_PL: Tagi:

en: Posted in %s
pl_PL: Napisano w %s

en: Home
pl_PL: Główna

en: Archive for %s
pl_PL: Archiwum dla %s

en: Search results for: %s
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Posts tagged %s
pl_PL: Posty z tagami %s

en: View all posts by %s
pl_PL: Zobacz wszystkie wpisy z kategorii %s

en: Error 404
pl_PL: Błąd 404

en: Page %s
pl_PL: Strona %s

en: Read more %s
pl_PL: Czytaj więcej %s

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Page Title
pl_PL: tytułów stron

en: Page Options
pl_PL: Opcje strony

en: Responsive Theme
pl_PL: Responsive temat

en: Main Sidebar
pl_PL: Główny panel boczny

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
pl_PL: Obszar 1 - sidebar.php - Wyświetl domyślny, Blog, Fragment Bloga strony szablonów

en: Right Sidebar
pl_PL: Panel boczny prawy

en: Area 2 - sidebar-right.php - Displays on Content/Sidebar page templates
pl_PL: Obszar 2 - sidebar-right.php - Wyświetla zawartość/Szablony strony bocznej belki

en: Left Sidebar
pl_PL: Panel boczny lewy

en: Area 3 - sidebar-left.php - Displays on Sidebar/Content page templates
pl_PL: Obszar 3 - sidebar-left.php - Wyświetla zawartość/Szablony strony bocznej belki

en: Left Sidebar Half Page
pl_PL: Lewy Sidebar Połowa Strony

en: Area 4 - sidebar-left-half.php - Displays on Sidebar Half Page/Content page templates
pl_PL: Obszar 4 - sidebar-left-half.php - Wyświetla na belce dla połowy strony/zawartośc szablonów strony

en: Right Sidebar Half Page
pl_PL: Prawy Sidebar Połowa Strony

en: Area 5 - sidebar-right-half.php - Displays on Content/Sidebar Half Page page templates
pl_PL: Obszar 5 - sidebar-left-half.php - Wyświetla belkę boczną dla zawartości połowy strony

en: Home Widget 1
pl_PL: Widget 1 - Strona Główna

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
pl_PL: Obszar 6 - sidebar-home.php - Wyświetla na stronie startowej

en: Home Widget 2
pl_PL: Widget 2 - Strona Główna

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
pl_PL: Obszar 7 - sidebar-home.php - Wyświetla na stronie startowej

en: Home Widget 3
pl_PL: Widget 3 - Strona Główna

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
pl_PL: Obszar 8 bocznym home.php - wyświetla na ekranie Strona główna

en: Gallery Sidebar
pl_PL: Galeria Sidebar

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
pl_PL: Obszar 9 - sidebar-gallery.php - Wyświetli się na stronie po tym jak klikniemy na Galerię

en: Colophon Widget
pl_PL: Widget Kolofon

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
pl_PL: Obszar 10 - sidebar-colophon.php, widget 100% szerokości stopki

en: Top Widget
pl_PL: Górny Widget

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
pl_PL: Oszar 11 - sidebar-top.php - Pojawia się po prawej stronie nagłówka

en: Footer Widget
pl_PL: Widget stopki

en: Area 12 - sidebar-footer.php - Maximum of 3 widgets per row
pl_PL: Obszar 12 - sidebar-footer.php - Maksymalnie 3, widgety w pasku

en: Posts navigation
pl_PL: Posty nawigacji

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
pl_PL: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze wpisy

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl_PL: Moje wpisy <span class="count">(%s)</span>

en: Post navigation
pl_PL: Nawigacja po wpisach

[ctx: Previous post link]
en: <span class="meta-nav">&larr;</span> %title
pl_PL: <span class="meta-nav"> &larr;</span> % tytuł

[ctx: Next post link]
en: %title <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl_PL: Tytuł % <span class="meta-nav"> &rarr;</span>

en: %1$s %2$s
pl_PL: %1$ s %2$ s

en: Posted on
pl_PL: Wysłana na

en: by
pl_PL: przez

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
pl_PL: <span class="posted-on"> zamieszczone w dniu %1$ s</span><span class="byline"> przez %2$ s</span>

en: Author: %s
pl_PL: Autor: %s

en: Daily Archives: %s
pl_PL: Dzienne archiwa: %s

en: Monthly Archives: %s
pl_PL: Miesięczne archiwa: %s

en: Yearly Archives: %s
pl_PL: Roczne archiwa: %s

en: Asides
pl_PL: Wydzielone

en: Galleries
pl_PL: Galerie

en: Images
pl_PL: Filmy

en: Videos
pl_PL: Filmy

en: Quotes
pl_PL: Cytaty

en: Links
pl_PL: Odnośniki

en: Statuses
pl_PL: statusy

en: Audios
pl_PL: Audio

en: Chats
pl_PL: Czaty

en: Archives
pl_PL: Archiwa

en: Welcome to %s!
pl_PL: Zapraszamy do %s!

en: Get more features with %s!
pl_PL: Dostać liczniejszy rysy twarzy z %s!

en: Guides
pl_PL: Przewodniki

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Translate
pl_PL: Tłumacz

en: Showcase
pl_PL: Wystawa

en: The Custom Front Page is enabled. You can disable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
pl_PL: Strona startowa użytkownika włączona. Możesz ją wyłączyć  <a href="%1$s">ustawieniach szablonu</a>.

en: The Custom Front Page is disabled. You can enable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
pl_PL: Strona startowa użytkownika wyłączona. Możesz ją włączyć  <a href="%1$s">ustawieniach szablonu</a>.

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Content/Sidebar
pl_PL: Treść/Baner

en: Sidebar/Content
pl_PL: Baner/Treść

en: Content/Sidebar Half Page
pl_PL: Treść/Baner na pół strony

en: Sidebar/Content Half Page
pl_PL: Baner/Treść na pół strony

en: Full Width Page (no sidebar)
pl_PL: Pełna szerokość strony (brak baneru)

en: Theme Elements
pl_PL: Elementy motywu

en: Disable breadcrumb list?
pl_PL: Wyłączenie listy śledzenia?

en: Check to disable
pl_PL: Kliknij aby wyłączyć

en: Use minified CSS
pl_PL: Użyj minified CSS

en: Disable Call to Action Button?
pl_PL: Wyłącz przycisk zachęcenia do działania (CTA)?

en: Logo Upload
pl_PL: Dodaj logo

en: Custom Header
pl_PL: Własny nagłówek

en: Need to replace or remove default logo?
pl_PL: Chcesz zmienić lub usunąć domyślne logo?

en: Click here
pl_PL: kliknij tutaj

en: Home Page
pl_PL: Strona

en: Enable Custom Front Page
pl_PL: Włączyć niestandardowe strony

en: Overrides the WordPress %1sfront page option%2s
pl_PL: Zastąp stronę WordPressa % 1s tytułową % 2s

en: Headline
pl_PL: Nagłówek

en: Enter your headline
pl_PL: Wpisz nagłówek

en: Hello, World!
pl_PL: witaj-swiecie

en: Subheadline
pl_PL: Podtytuł

en: Enter your subheadline
pl_PL: Treść podtytułu

en: Your H2 subheadline here
pl_PL: Tekst drugiego nagłówka H2

en: Content Area
pl_PL: Obszar treści

en: Enter your content
pl_PL: Wpisz treść

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
pl_PL: Twój tytuł, podtytuł oraz treść możesz edytować w Opcjach Motywu. Przycisk Akcji oraz jego odsyłacz także. Obraz po Twojej prawej może być obrazem lub nawet filmem z YouTuba.

en: Call to Action (URL)
pl_PL: Adres URL zachęcenia do akcji (CTA)

en: Enter your call to action URL
pl_PL: Wpisz adres URL dla przycisku akcji

en: Call to Action (Text)
pl_PL: Tekst akcji

en: Enter your call to action text
pl_PL: Wpisz tekst Call To Action.

en: Call to Action
pl_PL: Treść Akcji

en: Featured Content
pl_PL: Promowana zawartość

en: See Docs
pl_PL: Pomoc

en: Paste your shortcode, video or image source
pl_PL: Wklej tutaj swój krótki kod, link do filmiku lub zdjęcia

en: Default Layouts
pl_PL: Domyślny układ strony

en: Default Static Page Layout
pl_PL: Domyślny statyczny układ strony

en: Default Single Blog Post Layout
pl_PL: Domyślny układ pojedynczego postu na blogu

en: Default Blog Posts Index Layout
pl_PL: Domyślny układ indeksu postów na blogu

en: Social Icons
pl_PL: Ikony społecznościowe

en: Enter your Twitter URL
pl_PL: Wpisz adres URL Twojego konta Twitter

en: Enter your Facebook URL
pl_PL: Wpisz adres URL Twojego konta Facebook

en: Enter your LinkedIn URL
pl_PL: Wpisz adres URL Twojego konta LinkedIn

en: Enter your YouTube URL
pl_PL: Wpisz adres URL Twojego kanału YouTube

en: Enter your StumbleUpon URL
pl_PL: Wpisz adres URL Twojego konta StumbleUpon

en: RSS Feed
pl_PL: Kanał RSS

en: Enter your RSS Feed URL
pl_PL: Wpisz adres URL Twojego kanału RSS

en: Google+
pl_PL: Google +

en: Enter your Google+ URL
pl_PL: Wpisz adres Twojego konta Google+

en: Enter your Instagram URL
pl_PL: Wpisz adres Twojego konta Instagram

en: Enter your Pinterest URL
pl_PL: Wpisz adres Twojego konta Pintresta

en: Enter your Vimeo URL
pl_PL: Wpisz adres Twojego konta Vimeo

en: foursquare
pl_PL: Foursquare

en: Enter your foursquare URL
pl_PL: Wpisz adres Twojego konta Foursquare

en: CSS Styles
pl_PL: Style CSS

en: Custom CSS Styles
pl_PL: Własne style CSS

en: CSS Tutorial
pl_PL: Kurs CSS

en: Enter your custom CSS styles.
pl_PL: Wpisz Twoje własne style CSS

en: Scripts
pl_PL: Skrypty

en: Custom Scripts for Header and Footer
pl_PL: Niestandardowe skrypty dla Nagłówka oraz Stopki

en: Quick Tutorial
pl_PL: Szybki samouczek

en: Embeds to header.php &darr;
pl_PL: Umieść w header.php &darr;

en: Enter your custom header script.
pl_PL: Wprowadź swój niestandardowy skrypt nagłówka

en: Embeds to footer.php &darr;
pl_PL: Umieść w footer.php

en: Enter your custom footer script.
pl_PL: Wprowadź swój niestandardowy skrypt stopki.

en: Top Menu
pl_PL: Menu Górne

en: Header Menu
pl_PL: Menu Nagłówka

en: Sub-Header Menu
pl_PL: Podmenu Nagłówka

en: Footer Menu
pl_PL: Menu Stopki

en: Sorry, you cannot upload this file type for this field.
pl_PL: Przepraszamy nie można wysyłać tego typu pliku dla tego pola.

en: Upload
pl_PL: Wyślij

en: or enter URL
pl_PL: lub wprowadź adres URL

en: Do you want to restore the default settings?
pl_PL: Czy chcesz przywrócić ustawienia domyślne?

en: All theme settings will be lost!
pl_PL: Wszystkie ustawienia zostaną utracone!

en: Click OK to restore.
pl_PL: Kliknij OK aby wrócić.

en: Options Saved
pl_PL: Opcje zostały zapisane.

en: Save Options
pl_PL: Zapisz Opcje

en: Restore Defaults
pl_PL: Przywróć domyślne

en: Options Imported
pl_PL: Opcje importowane

en: Invalid Data for Import
pl_PL: Nieprawidłowe dane dotyczące przywozu

en: &#8249; Older posts
pl_PL: &#8249; Starsze wpisy

en: Newer posts &#8250;
pl_PL: Nowsze wpisy

en: Image Information
pl_PL: Informacje o obrazie

en: Full Size:
pl_PL: Pełny rozmiar

en: Aperture: f&#47;
pl_PL: Przysłona: f/

en: Focal Length:
pl_PL: Ogniskowa

en: Shutter:
pl_PL: Migawka

en: Camera:
pl_PL: Aparat

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
pl_PL: To jest pierwszy widget strony głównej. Aby go edytować, przejdź do menu Wygląd > Widgety, następnie wybierz szósty widget od góry nazwany Home Widget 1. W menu widgetów, możesz także zmienić tytuł tego widgeta.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
pl_PL: To jest drugi widget strony głównej. Aby go edytować, przejdź do menu Wygląd > Widgety, następnie wybierz siódmy widget od góry nazwany Home Widget 2. W menu widgetów, możesz także zmienić tytuł tego widgeta.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
pl_PL: To jest trzeci widget strony głównej. Aby go edytować, przejdź do menu Wygląd > Widgety, następnie wybierz ósmy widget od góry nazwany Home Widget 3. W menu widgetów, możesz także zmienić tytuł tego widgeta.

en: In Archive
pl_PL: W archiwum

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
pl_PL: 404 &#8212; Miło Cię tu spotkać!

en: Ready to publish your first post?
pl_PL: Gotowy, aby opublikować swój pierwszy post?

en: Get started here
pl_PL: Zacznij tutaj

en: Your search for %s did not match any entries.
pl_PL: Do zapytania %s nie znaleziono żadnych pasujących wpisów

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
pl_PL: Nie panikuj, przejdziemy przez to razem. Zobacz jakie masz możliwości.

en: The URL may be misspelled or the page you are looking for is no longer available.
pl_PL: Adres URL może być błędnie lub strona, której szukasz jest już dostępny.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
pl_PL: Możesz wrócić do %s lub wyszukać stronę której szukasz

en: &larr; Home
pl_PL: &larr; Strona główna

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Latest Posts
pl_PL: Starsze posty

en: Permanent Link to %s
pl_PL: Bezpośredni odnośnik do %s

en: Pages
pl_PL: Stron

en: Search Results for: %s
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Posted in %1$s
pl_PL: Opublikowany w %1$ s

en: Tagged with %1$s
pl_PL: Otagowane %1$ s

en: Edit
pl_PL: Zmień

en: Hello World
pl_PL: Cześć ludzie

en: %d apple | %d apples
pl_PL[0]: jabłko: %d

[ctx: noun, job positions]
en: %d post | %d posts
pl_PL[0]: post: %d

en: I'm a translatable string.
pl_PL: Jestem ciąg tłumaczenia.

en: Me too
pl_PL: Ja też

en: I have %d apple | I have %d apples
pl_PL[0]: Mam jabłko: %d

en: yyyy-mm-dd
pl_PL: rrrr mm-dd

en: Exclude
pl_PL: Wyklucz

en: Include
pl_PL: Obejmują

en: String
pl_PL: Ciąg

en: No posts published yet
pl_PL: Posty nie opublikował jeszcze

en: No results
pl_PL: Brak wyników

en: Your search for "%s" did not match any entries.
pl_PL: Wyszukiwanie dla "%s" nie odpowiada żadnych wpisów.
