Resposnive Mobile - en to nl_NL translation catalogue (225 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl_NL: Dit bericht is beschermd met een paswoord. Geef het paswoord om reacties te zien

en: Comment navigation
nl_NL: Reactienavigatie

en: &larr; Older Comments
nl_NL: &larr; Oudere reacties

en: Newer Comments &rarr;
nl_NL: Nieuwe reacties &rarr;

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Pings&#47;Trackbacks
nl_NL: Pings / Trackbacks

en: %1$d %2$s for "%3$s"
nl_NL: %1$d %2$s op "%3$s"

en: Name
nl_NL: Naam (alleen zichtbaar voor jou)

en: E-mail
nl_NL: Email

en: Website
nl_NL: Site

en: Settings saved and %s activated successfully.
nl_NL: Instellingen opgeslagen en %s succesvol geactiveerd.

en: %s activated successfully.
nl_NL: %s heeft kunnen activeren.

en: Visit site
nl_NL: Site bekijken

en: Theme Options
nl_NL: Thema Opties

en: Help
nl_NL: Hulp

en: This theme recommends the following plugins:
nl_NL: Dit thema beveelt de volgende plugins:

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Install
nl_NL: Actief

en: %s is not installed. Please install this plugin manually.
nl_NL: %s is niet geïnstalleerd. Installeer deze plugin handmatig.

en: Hide Notice
nl_NL: Bericht verbergen

en: More Themes
nl_NL: Meer Thema's

en: Themes You Can Trust
nl_NL: Thema's waarop u kunt vertrouwen

en: Current theme
nl_NL: Huidig thema

en: Already installed
nl_NL: Al ge&#239;nstalleerd

en: Install Now
nl_NL: Nu installeren

en: Live Preview
nl_NL: Live voorvertoning

en: %1$s powered by %2$s
nl_NL: %1$ s aangedreven door %2$ s

en: Responsive II
nl_NL: Responsieve II

en: scroll to top
nl_NL: scroll naar boven

en: Skip to content
nl_NL: Ga naar inhoud

en: Skip to main menu
nl_NL: Overslaan naar hoofdmenu

en: Mobile menu toggle
nl_NL: Mobiele menu/uitschakelen

en: &#8249; Return to
nl_NL: &#8249; Keer terug naar

en: No Comments &darr;
nl_NL: Geen Reacties &darr;

en: 1 Comment &darr;
nl_NL: 1 Reactie &darr;

en: % Comments &darr;
nl_NL: % Reacties &darr;

en: Read more &#8250;
nl_NL: Lees meer &#8250;

en: Pages:
nl_NL: Paginas

en: Tagged with:
nl_NL: Getagd met

en: Posted in %s
nl_NL: Geplaatst in %s

en: Archive for %s
nl_NL: Archief voor %s

en: Search results for: %s
nl_NL: Zoekresultaten voor: %s

en: Posts tagged %s
nl_NL: Berichten getagd met %s

en: View all posts by %s
nl_NL: Bekijk alle berichten van %s

en: Error 404
nl_NL: Fout 404

en: Page %s
nl_NL: Pagina %s

en: Read more %s
nl_NL: Lees meer %s

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Page Title
nl_NL: Paginatitel

en: Page Options
nl_NL: Opties voor de pagina

en: Responsive Theme
nl_NL: Responsive thema

en: Main Sidebar
nl_NL: Hoofd sidebar

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
nl_NL: Gebied 1 - sidebar.php - Wordt weergegeven op standaard sjablonen, blogpaginasjablonen en op uittreksels van blogpaginasjablonen

en: Right Sidebar
nl_NL: Zijbalk rechts

en: Area 2 - sidebar-right.php - Displays on Content/Sidebar page templates
nl_NL: Gebied 2 - sidebar-right - Wordt weergegeven op inhoud/zijbalk paginasjablonen

en: Left Sidebar
nl_NL: Zijbalk links

en: Area 3 - sidebar-left.php - Displays on Sidebar/Content page templates
nl_NL: Gebied 3 - sidebar-left.php - Wordt weergegeven op zijbalk/inhoud paginasjablonen

en: Left Sidebar Half Page
nl_NL: Zijbalk links halverwege pagina

en: Area 4 - sidebar-left-half.php - Displays on Sidebar Half Page/Content page templates
nl_NL: Gebied 4 - sidebar-left-half.php - Wordt weergegeven op de Zijbalk halverwege pagina/Inhoud paginasjablonen

en: Right Sidebar Half Page
nl_NL: Zijbalk rechts halverwege pagina

en: Area 5 - sidebar-right-half.php - Displays on Content/Sidebar Half Page page templates
nl_NL: Gebied 5 - sidebar-right-half.php - Wordt weergegeven op de Inhoud/Zijbalk halverwege pagina paginasjablonen

en: Home Widget 1
nl_NL: Thuis Widget 1

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nl_NL: Gebied 6 - sidebar-home.php - Wordt op de homepagina weergegeven

en: Home Widget 2
nl_NL: Thuis Widget 2

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nl_NL: Gebied 7 - sidebar-home.php - Wordt op de hompagina weergegeven

en: Home Widget 3
nl_NL: Thuis Widget 3

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nl_NL: Gebied 8 - sidebar-home.php - Wordt op de homepagina weergegeven

en: Gallery Sidebar
nl_NL: Galerij Zijbalk

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
nl_NL: Gebied 9 - sidebar-gallery.php - Wordt weergegeven op de pagina die verschijnt nadat er op een afbeelding in een galerij is geklikt

en: Colophon Widget
nl_NL: Colofon Widget

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
nl_NL: Gebied 10 - sidebar-colophon.php, voettekst widget van volledige (100%) breedte

en: Top Widget
nl_NL: Bovenste Widget

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
nl_NL: Gebied 11 - sidebar-top.php - Wordt rechts van de header weergegeven

en: Footer Widget
nl_NL: Voettekst widget

en: Area 12 - sidebar-footer.php - Maximum of 3 widgets per row
nl_NL: Gebied 12 - sidebar-footer.php - Maximaal 3 widgets per rij

en: Posts navigation
nl_NL: Berichten navigatie

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl_NL: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere berichten

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: Nieuwere berichten <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Post navigation
nl_NL: Berichtnavigatie

[ctx: Previous post link]
en: <span class="meta-nav">&larr;</span> %title
nl_NL: <span class="meta-nav"> &larr;</span> % titel

[ctx: Next post link]
en: %title <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: % titel <span class="meta-nav"> &rarr;</span>

en: %1$s %2$s
nl_NL: %1$ s %2$ s

en: Posted on
nl_NL: Gepost op

en: by
nl_NL: door

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
nl_NL: <span class="posted-on"> Gepost op %1$ s</span><span class="byline"> door %2$ s</span>

en: Author: %s
nl_NL: Auteur: %s

en: Daily Archives: %s
nl_NL: Dagelijks archief: %s

en: Monthly Archives: %s
nl_NL: Maandelijks archief: %s

en: Yearly Archives: %s
nl_NL: Jaarlijks archief: %s

en: Galleries
nl_NL: Galerijen

en: Images
nl_NL: foto's

en: Videos
nl_NL: Video's

en: Quotes
nl_NL: Citaten

en: Links
nl_NL: Hyperlinks

en: Statuses
nl_NL: Statussen

en: Audios
nl_NL: Audio

en: Archives
nl_NL: Archief

en: Welcome to %s!
nl_NL: Welkom tot %s!

en: Get more features with %s!
nl_NL: Krijg meer features met %s!

en: Guides
nl_NL: Gids

en: Instructions
nl_NL: Instructies

en: Translate
nl_NL: Vertaal

en: Showcase
nl_NL: Etalage

en: The Custom Front Page is enabled. You can disable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
nl_NL: De aangepaste frontpagina is ingeschakeld. U kunt deze uitschakelen in de <a href="%1$s"> thema-instellingen</a>.

en: The Custom Front Page is disabled. You can enable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
nl_NL: De aangepaste frontpagina is uitgeschakeld. U kunt deze inschakelen in de <a href="%1$s"> thema-instellingen</a>.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Content/Sidebar
nl_NL: Inhoud/Zijbalk

en: Sidebar/Content
nl_NL: Zijbalk/Inhoud

en: Content/Sidebar Half Page
nl_NL: Inhoud/Zijbalk Halverwege Pagina

en: Sidebar/Content Half Page
nl_NL: Zijbalk/Inhoud Halverwege Pagina

en: Full Width Page (no sidebar)
nl_NL: Volledige Breedte Pagina (geen zijbalk)

en: Theme Elements
nl_NL: Thema Elementen

en: Disable breadcrumb list?
nl_NL: Kruimelpad uitschakelen?

en: Check to disable
nl_NL: Selecteer om uit te schakelen

en: Use minified CSS
nl_NL: Gebruik minified CSS

en: Disable Call to Action Button?
nl_NL: Schakel Actie Knop uit

en: Logo Upload
nl_NL: Logo uploaden

en: Custom Header
nl_NL: Kop aanpassen

en: Need to replace or remove default logo?
nl_NL: Wil je het standaard logo vervangen/verwijderen?

en: Click here
nl_NL: klik hier

en: Home Page
nl_NL: Homepage

en: Enable Custom Front Page
nl_NL: Aangepaste voorpagina inschakelen

en: Overrides the WordPress %1sfront page option%2s
nl_NL: Overschrijft de Wordpress %1sfrontpaginaoptie%2s

en: Headline
nl_NL: Kop

en: Enter your headline
nl_NL: Vul je koptekst in

en: Hello, World!
nl_NL: Hallo wereld

en: Subheadline
nl_NL: Subkop

en: Enter your subheadline
nl_NL: Vul je subkoptekst in

en: Your H2 subheadline here
nl_NL: Je H2 subkoptekst hier

en: Content Area
nl_NL: Contentblok

en: Enter your content
nl_NL: Vul je inhoud in

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
nl_NL: Je titel, subtitel en deze inhoud zijn te bewerken vanuit Thema Keuze. Evenals de Actie knop en de bestemmingslink. Afbeelding aan de rechterkant kan een afbeelding zijn of zelfs een Youtube video als je dat wil.

en: Call to Action (URL)
nl_NL: Actie (URL)

en: Enter your call to action URL
nl_NL: Vul je actie URL in

en: Call to Action (Text)
nl_NL: Actie (Tekst)

en: Enter your call to action text
nl_NL: Vul je actie tekst in

en: Call to Action
nl_NL: Actie

en: Featured Content
nl_NL: Uitgelichte Inhoud

en: See Docs
nl_NL: Zie Docs

en: Paste your shortcode, video or image source
nl_NL: Plak je shortcode, video of afbeeldingsbron

en: Default Layouts
nl_NL: Standaard Layouts

en: Default Static Page Layout
nl_NL: Standaard Statische Pagina Layout

en: Default Single Blog Post Layout
nl_NL: Standaard layout blogpost

en: Default Blog Posts Index Layout
nl_NL: Standaard layout blogpost-index

en: Social Icons
nl_NL: Sociale Icons

en: Enter your Twitter URL
nl_NL: Vul je Twitter URL in

en: Enter your Facebook URL
nl_NL: Vul je Facebook URL in

en: Enter your LinkedIn URL
nl_NL: Vul je LinkedIn URL in

en: Enter your YouTube URL
nl_NL: Vul je YouTube URL in

en: Enter your StumbleUpon URL
nl_NL: Vul je StumbleUpon URL in

en: RSS Feed
nl_NL: RSS-feed

en: Enter your RSS Feed URL
nl_NL: Vul je RSS Feed URL in

en: Google+
nl_NL: Google +

en: Enter your Google+ URL
nl_NL: Vul je Google+ URL in

en: Enter your Instagram URL
nl_NL: Vul je Instagram URL in

en: Enter your Pinterest URL
nl_NL: Vul je Pinterest URL in

en: Enter your Vimeo URL
nl_NL: Vul je Vimeo URL in

en: foursquare
nl_NL: Foursquare

en: Enter your foursquare URL
nl_NL: Vul je foursquare URL in

en: CSS Styles
nl_NL: CSS Stijlen

en: Custom CSS Styles
nl_NL: Aangepaste CSS-stijlen

en: CSS Tutorial
nl_NL: CSS Leerprogramma

en: Enter your custom CSS styles.
nl_NL: Vul je aangepaste CSS stijlen in

en: Scripts
nl_NL: Kopieer scripts

en: Custom Scripts for Header and Footer
nl_NL: Aangepaste Scripts voor Header en Footer

en: Quick Tutorial
nl_NL: Snelle Handleiding

en: Embeds to header.php &darr;
nl_NL: Wordt ingesloten in header.php &darr;

en: Enter your custom header script.
nl_NL: Vul je aangepaste header script in.

en: Embeds to footer.php &darr;
nl_NL: Wordt ingesloten in footer.php &darr;

en: Enter your custom footer script.
nl_NL: Vul je aangepaste footer script in.

en: Top Menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Header Menu
nl_NL: Kop Menu

en: Sub-Header Menu
nl_NL: Sub-Kop Menu

en: Footer Menu
nl_NL: Voettekst Menu

en: Sorry, you cannot upload this file type for this field.
nl_NL: Sorry, dat u kan niet uploaden dit bestandstype voor dit veld.

en: Upload
nl_NL: Laad

en: or enter URL
nl_NL: of voer URL

en: Do you want to restore the default settings?
nl_NL: Wilt u de standaardinstellingen herstellen?

en: All theme settings will be lost!
nl_NL: Alle thema-instellingen zullen verloren gaan!

en: Click OK to restore.
nl_NL: Klik op OK om de instellingen terug te zetten

en: Options Saved
nl_NL: Opties Bewaard

en: Save Options
nl_NL: Bewaar Opties

en: Restore Defaults
nl_NL: Standaardinstellingen

en: Options Imported
nl_NL: Opties geïmporteerd

en: Invalid Data for Import
nl_NL: Ongeldige gegevens voor importeren

en: &#8249; Older posts
nl_NL: &#8249; Oudere berichten

en: Newer posts &#8250;
nl_NL: Nieuwere berichten &#8250;

en: Image Information
nl_NL: Afbeelding Informatie

en: Full Size:
nl_NL: Volledige grootte

en: Aperture: f&#47;
nl_NL: Opening f&#47;

en: Focal Length:
nl_NL: Brandpuntafstand

en: Shutter:
nl_NL: Sluiter

en: Camera:
nl_NL: Camera

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
nl_NL: Dit is je eerste home widget box. Om te bewerken ga naar Uiterlijk > Widgets en kies het 6e widget van boven in gebied 6 genaamd Home Widget 1. Titel is ook te bewerken vanuit de widgets.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
nl_NL: Dit is je tweede home widget box. Om te bewerken ga naar Uiterlijk > Widgets en kies het 7e widget van boven in gebied 7 genaamd Home Widget 2. Titel is ook te bewerken vanuit de widgets.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
nl_NL: Dit is je derde home widget box. Om te bewerken ga naar Uiterlijk > Widgets en kies het 8e widget van boven in gebied 8 genaamd Home Widget 3. Titel is ook te bewerken vanuit de widgets.

en: In Archive
nl_NL: In het Archief

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
nl_NL: 404 &#8212; Leuk om je hier tegen te komen!

en: Ready to publish your first post?
nl_NL: Klaar om te publiceren uw eerste post?

en: Get started here
nl_NL: Get hier begon

en: Your search for %s did not match any entries.
nl_NL: Je zoektocht naar %s heeft geen uitkomsten opgeleverd

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
nl_NL: Niet in paniek raken. Laten we kijken wat de mogelijkheden hier zijn.

en: The URL may be misspelled or the page you are looking for is no longer available.
nl_NL: De URL kan worden gespeld of de pagina die u zoekt is niet langer beschikbaar.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
nl_NL: Je kan teruggaan naar %s of naar de pagina zoeken die je zocht

en: &larr; Home
nl_NL: &larr; Thuis

en: Categories
nl_NL: Categorieen

en: Latest Posts
nl_NL: Laatste Berichten

en: Permanent Link to %s
nl_NL: Permanente Link naar %s

en: Pages
nl_NL: Paginas

en: Search Results for: %s
nl_NL: Zoekresultaten voor: %s

en: Posted in %1$s
nl_NL: Gepost in %1$ s

en: Tagged with %1$s
nl_NL: Gelabeld met %1$ s

en: Edit
nl_NL: ed

en: Hello World
nl_NL: Hallo mensen

[ctx: verb]
en: Post
nl_NL: Verzenden

en: I'm a translatable string.
nl_NL: Ik ben een vertaalbare tekenreeks.

en: Me too
nl_NL: Ik ook van jou

en: I have %d apple | I have %d apples
nl_NL[0]: Ik heb %d apple
nl_NL[1]: Ik heb %d apple

en: yyyy-mm-dd
nl_NL: jjjj-mm-dd

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: Include
nl_NL: Opnemen

en: String
nl_NL: Tekenreeks

en: No posts published yet
nl_NL: Geen berichten die nog niet gepubliceerd

en: No results
nl_NL: Geen resultaten

en: Your search for "%s" did not match any entries.
nl_NL: Uw zoekopdracht voor "%s" komt niet overeen alle vermeldingen.
