Resposnive Mobile - en to nb_NO translation catalogue (230 entries)

en: % Comments &darr;
nb_NO: % Kommentarer

en: %1$d %2$s for "%3$s"
nb_NO: %1$ d %2$ s for "%3$ s"

en: %1$s %2$s
nb_NO: %1$ s %2$ s

en: %1$s powered by %2$s
nb_NO: %1$ s drevet av %2$ s

en: %s activated successfully.
nb_NO: %s ble aktivert.

en: %s is not installed. Please install this plugin manually.
nb_NO: %s er ikke installert. Installer denne plugin manuelt.

en: &#8249; Older posts
nb_NO: &#8249; Eldre innlegg

en: &#8249; Return to
nb_NO: Tilbake til

en: &larr; Home
nb_NO: &larr; Hjem

en: &larr; Older Comments
nb_NO: &larr; Eldre kommentarer

en: 1 Comment &darr;
nb_NO: 1 Kommentar

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
nb_NO: Hyggelig å treffe på deg her!

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nb_NO: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eldre innlegg

en: <span class="posted-on">Posted on %1$s</span><span class="byline"> by %2$s</span>
nb_NO: <span class="posted-on"> postet på %1$ s</span><span class="byline"> av %2$ s</span>

en: Activate
nb_NO: Avbryt

en: All theme settings will be lost!
nb_NO: Alle temainnstillinger går tapt!

en: Already installed
nb_NO: Installert

en: Aperture: f&#47;
nb_NO:  Blender:f&#47;

en: Archive for %s
nb_NO: Arkiv for %s

en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
nb_NO: Område 1 - sidebar.php - Vil vises som standard, Blog, Blog utrag side
    maler

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
nb_NO: Området 10 - side-colophon.php, 100% bredde bunntekst widgets

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
nb_NO: Området 11-side top.php - vises til høyre for overskriften

en: Area 12 - sidebar-footer.php - Maximum of 3 widgets per row
nb_NO: Område 12 - side-footer.php - maksimalt 3 widgeter per rad

en: Area 2 - sidebar-right.php - Displays on Content/Sidebar page templates
nb_NO: Område 2 - sidebar-right.php - Vises under innhold/Sidebar side maler

en: Area 3 - sidebar-left.php - Displays on Sidebar/Content page templates
nb_NO: Område 3 - sidebar-left-php - Vises under sidebar/innhold side
    maler

en: Area 4 - sidebar-left-half.php - Displays on Sidebar Half Page/Content page templates
nb_NO: Området 4 - side-venstre-half.php - vises på Sidepanel halv side/innhold sidemaler

en: Area 5 - sidebar-right-half.php - Displays on Content/Sidebar Half Page page templates
nb_NO: Området 5 - side-høyre-half.php - vise innhold/Sidebar halv side sidemaler

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nb_NO: Området 6-side home.php - vises på hjemmesiden

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nb_NO: Området 7-side home.php - vises på hjemmesiden

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
nb_NO: Området 8-side home.php - vises på hjemmesiden

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
nb_NO: Området 9-side gallery.php - vises på siden etter et bilde er klikket i et galleri

en: Audios
nb_NO: Hørlig

en: Author: %s
nb_NO: Forfatter: %s

en: CSS Styles
nb_NO: CSS-stiler

en: CSS Tutorial
nb_NO: CSS-veiledning

en: Call to Action
nb_NO: Handlingsoppfordring

en: Call to Action (Text)
nb_NO: Handlingsoppfordring (Tekst)

en: Call to Action (URL)
nb_NO: Handlingsoppfordring (URL)

en: Camera:
nb_NO: Kamera

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Chats
nb_NO: Samtaler

en: Check to disable
nb_NO: Velg for å deaktivere

en: Click OK to restore.
nb_NO: Klikk OK for å gjenopprette.

en: Click here
nb_NO: klikk her

en: Colophon Widget
nb_NO: Kolofon-widget

en: Comment navigation
nb_NO: Kommentarnavigasjon

en: Comments are closed.
nb_NO: Kommentarer er stengt.

en: Content Area
nb_NO: Innholdsområdet

en: Content/Sidebar
nb_NO: Innhold/Sidepanel

en: Content/Sidebar Half Page
nb_NO: Innhold/Halvsides Sidepanel

en: Current theme
nb_NO: Gjeldende tema

en: Custom CSS Styles
nb_NO: Egne CSS-stiler

en: Custom Header
nb_NO: Egendefinert overskrift

en: Custom Scripts for Header and Footer
nb_NO: Egendefinerte skript til Topp- og bunnområde av siden.

en: Daily Archives: %s
nb_NO: Dagsarkiv: %s

en: Default
nb_NO: Slett

en: Default Blog Posts Index Layout
nb_NO: Standard utformingsoppsett for Oversikt over Blogginnlegg

en: Default Layouts
nb_NO: Standard Utformingsoppsett

en: Default Single Blog Post Layout
nb_NO: Standard utforming for Enkelt Blogginnlegg

en: Default Static Page Layout
nb_NO: Standard utforming for statisk side

en: Disable Call to Action Button?
nb_NO: Innaktiver Call to Action-knappen?

en: Disable breadcrumb list?
nb_NO: Deaktivere breadcrumb listen?

en: Do you want to restore the default settings?
nb_NO: Vil du gjenopprette standardinnstillingene?

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
nb_NO: Ikke få panikk, vi skal få til dette sammen. La oss se på alternativene.

en: E-mail
nb_NO: E-post

en: Edit
nb_NO: Lyd

en: Embeds to footer.php &darr;
nb_NO: Bygd inn i footer.php

en: Embeds to header.php &darr;
nb_NO: Innebygd i header.php

en: Enable Custom Front Page
nb_NO: Aktiver egendefinert fremside

en: Enter your Facebook URL
nb_NO: Angi din Facebook-URL

en: Enter your Google+ URL
nb_NO: Ange din Google+-URL

en: Enter your Instagram URL
nb_NO: Angi din Instagram URL

en: Enter your LinkedIn URL
nb_NO: Angi din LinkedIn-URL

en: Enter your Pinterest URL
nb_NO: Angi din Pinterest-URL

en: Enter your RSS Feed URL
nb_NO: Angi ditt RSS-flod URL

en: Enter your StumbleUpon URL
nb_NO: Angi din StumbleUpon-URL

en: Enter your Twitter URL
nb_NO: Angi din Twitter-URL

en: Enter your Vimeo URL
nb_NO: Angi din Vimeo-URL

en: Enter your YouTube URL
nb_NO: Angi din YouTube-URL

en: Enter your call to action URL
nb_NO: Ange din call to action-URL

en: Enter your call to action text
nb_NO: Skriv inn din call to action-text

en: Enter your content
nb_NO: Endre ditt innhold

en: Enter your custom CSS styles.
nb_NO: Fyll inn din egen CSSkode.

en: Enter your custom footer script.
nb_NO: Skriv eller lim inn egendefinert skript for bunnområdet.

en: Enter your custom header script.
nb_NO: Skriv eller lim inn egendefinert skript

en: Enter your foursquare URL
nb_NO: Angi din foursquare-URL

en: Enter your headline
nb_NO: Skriv inn Overskrift

en: Enter your subheadline
nb_NO: Skriv in underoverskrift

en: Error 404
nb_NO: Feil 404

en: Exclude
nb_NO: Ekskluder

en: Featured Content
nb_NO: Fokusinnhold

en: Focal Length:
nb_NO: Brennvidde

en: Footer Menu
nb_NO: Fot Meny

en: Footer Widget
nb_NO: Bunntekst-dings

en: Full Size:
nb_NO: Full størrelse:

en: Full Width Page (no sidebar)
nb_NO: Side i Fullbredde (ingen sidepanel)

en: Galleries
nb_NO: Gallerier

en: Gallery Sidebar
nb_NO: Galleri Sidebar

en: Get more features with %s!
nb_NO: Få flere funksjoner med %s!

en: Get started here
nb_NO: Start her.

en: Google+
nb_NO: Google +

en: Guides
nb_NO: Guider

en: Header Menu
nb_NO: Overskrift Meny

en: Headline
nb_NO: Overskrift

en: Hello World
nb_NO: Hallo, verden

en: Hello, World!
nb_NO: Hallo verden

en: Help
nb_NO: HJELP

en: Hide Notice
nb_NO: Skjul merknad

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Home Page
nb_NO: Siden

en: Home Widget 1
nb_NO: Hjem Widget 1

en: Home Widget 2
nb_NO: Hjem Widget 2

en: Home Widget 3
nb_NO: Hjem Widget 3

en: I have %d apple | I have %d apples
nb_NO[0]: Jeg har %d apple
nb_NO[1]: Jeg har %d apple

en: I'm a translatable string.
nb_NO: Jeg er en oversettbare streng.

en: Image Information
nb_NO: Bildeinformasjon

en: Images
nb_NO: Bilder

en: In Archive
nb_NO: I Arkiv

en: Include
nb_NO: Inkluderer

en: Install
nb_NO: Installer

en: Install Now
nb_NO: Installer nå

en: Instructions
nb_NO: Instruksjoner

en: Invalid Data for Import
nb_NO: Ugyldige Data for Import

en: Latest Posts
nb_NO: Siste innlegg

en: Layout
nb_NO: Utseende

en: Left Sidebar
nb_NO: Venstre sidepanel

en: Left Sidebar Half Page
nb_NO: Venstre sidepanel halvside

en: Links
nb_NO: Koblinger

en: Live Preview
nb_NO: Bo forpremière

en: Logo Upload
nb_NO: Last opp logo

en: Main Sidebar
nb_NO: Hovedsidepanel

en: Me too
nb_NO: jeg også

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Mobile menu toggle
nb_NO: Mobile menyen Vis/Skjul

en: Monthly Archives: %s
nb_NO: Månedsarkiv: %s

en: More Themes
nb_NO: Flere Temaer

en: Name
nb_NO: Navn (bare synlig for deg)

en: Need to replace or remove default logo?
nb_NO: Vil du bytte ut eller fjerne standardlogoen?

en: Newer Comments &rarr;
nb_NO: Nyere kommentarer &rarr;

en: Newer posts &#8250;
nb_NO: Nyere innlegg &#8250;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nb_NO: Nyere innlegg <span class="meta-nav">&rarr;</span>

[ctx: Next post link]
en: %title <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nb_NO: % tittelen <span class="meta-nav"> &rarr;</span>

en: No Comments &darr;
nb_NO: Ingen Kommentarer

en: No posts published yet
nb_NO: Ingen innlegg publisert ennå

en: No results
nb_NO: Ingen resultater

en: Options Imported
nb_NO: Alternativer for importert

en: Options Saved
nb_NO: Innstillninger lagret

en: Overrides the WordPress %1sfront page option%2s
nb_NO: Dette vil overstyre%1sførstesidevalg%2s

en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Page Options
nb_NO: Sidealternativer

en: Page Title
nb_NO: Sidetittel

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Pages:
nb_NO: Sider

en: Paste your shortcode, video or image source
nb_NO: Lim inn din hurtigkode, video eller bildekilde

en: Permanent Link to %s
nb_NO: Permanent Link til %s

en: Pings&#47;Trackbacks
nb_NO: Ping / Tilbakesporinger

en: Post navigation
nb_NO: Innleggsnavigasjon

en: Posted in %1$s
nb_NO: Skrevet i %1$ s

en: Posted in %s
nb_NO: Postet i %s

en: Posted on
nb_NO: Postet på

en: Posts navigation
nb_NO: Innlegg navigasjon

en: Posts tagged %s
nb_NO: Innlegg tagget %s

[ctx: Previous post link]
en: <span class="meta-nav">&larr;</span> %title
nb_NO: <span class="meta-nav"> &larr;</span> % tittel

en: Quick Tutorial
nb_NO: Rask Veiledning

en: Quotes
nb_NO: Sitater

en: RSS Feed
nb_NO: RSS-strøm

en: Read more %s
nb_NO: Lese flere %s

en: Read more &#8250;
nb_NO: Les mer &#8250;

en: Ready to publish your first post?
nb_NO: Klar til å publisere din første beskjed?

en: Responsive II
nb_NO: Forståelsesfull II

en: Responsive Theme
nb_NO: Forståelsesfull tema

en: Restore Defaults
nb_NO: Slett

en: Right Sidebar
nb_NO: Høyre sidepanel

en: Right Sidebar Half Page
nb_NO: Høyre sidepanel halvside

en: Save Options
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Scripts
nb_NO: Skript

en: Search Results for: %s
nb_NO: Søkeresultater for: %s

en: Search results for: %s
nb_NO: Søkeresultater for: %s

en: See Docs
nb_NO: Se Dokumentasjonen

en: Settings saved and %s activated successfully.
nb_NO: Innstillingene lagres og %s ble aktivert.

en: Showcase
nb_NO: Utstilling

en: Shutter:
nb_NO: Lukker:

en: Sidebar/Content
nb_NO: Sidepanel/Innhold

en: Sidebar/Content Half Page
nb_NO: Sidepanel/Halvsides innhold

en: Skip to content
nb_NO: Gå til innhold

en: Skip to main menu
nb_NO: Hopp til Hovedmeny

en: Social Icons
nb_NO: Sosial ikoner

en: Sorry, you cannot upload this file type for this field.
nb_NO: Beklager, du ikke kan laste opp denne filtypen for dette feltet.

en: Statuses
nb_NO: Statuser

en: String
nb_NO: Streng

en: Sub-Header Menu
nb_NO: Menyen under toppområdet

en: Subheadline
nb_NO: Mellomoverskrift

en: Tagged with %1$s
nb_NO: Merket med %1$ s

en: Tagged with:
nb_NO: Tagget med:

en: The Custom Front Page is disabled. You can enable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
nb_NO: Tilpasset forsiden er deaktivert. Du kan aktivere den i <a href="%1$s"> Temainnstillinger</a>.

en: The Custom Front Page is enabled. You can disable it in the <a href="%1$s">theme settings</a>.
nb_NO: Tilpasset forsiden er aktivert. Du kan deaktivere den i <a href="%1$s"> Temainnstillinger</a>.

en: The URL may be misspelled or the page you are looking for is no longer available.
nb_NO: URL-adressen kan være feilstavet, eller siden du leter etter er ikke lenger tilgjengelig.

en: Theme Elements
nb_NO: Temaelementer

en: Theme Options
nb_NO: Temavalg

en: Themes You Can Trust
nb_NO: Temaer du kan stole på

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
nb_NO: Dette er din første hjem-widget-box For å redigere, gå til Utseende > Widgets og velg den sjette widget fra toppen i område seks navngitt "Home Widget 1". Tittelen er også håndterbar fra widgeten.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
nb_NO: Dette er din andre hjem.widget-box. For å redigere, gå til Utseesnde > Widgets og velg den sjuende widgeten fra toppen i omrede sju ved navn Hjem Widget 2. Tittelen er også håndterbar fra widgeten.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
nb_NO: Dette er din tredje hjem-widgetboks. For å redigere, gå til Utseende > Widgeter og velg den 8. widgeten fra toppen i område 8, navngitt "Hjem Widget 3". Tittelen kan også velges fra widgeten.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nb_NO: Dette innlegget er passord beskyttet. Skriv inn passordet for å se kommentarer.

en: This theme recommends the following plugins:
nb_NO: Dette temaet anbefaler følgende plugins:

en: Top Menu
nb_NO: Toppmeny

en: Top Widget
nb_NO: Topp-widget

en: Translate
nb_NO: Oversett

en: Upload
nb_NO: last opp

en: Use minified CSS
nb_NO: Bruk minified CSS

en: Videos
nb_NO: VIDEOER

en: View all posts by %s
nb_NO: Se alle innlegg av %s

en: Visit site
nb_NO: Besøk side

en: Website
nb_NO: nettsted

en: Welcome to %s!
nb_NO: Velkommen til %s!

en: Yearly Archives: %s
nb_NO: Årsarkiv: %s

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
nb_NO: Du kan gå tilbake %s eller søke etter siden du leter etter

en: Your H2 subheadline here
nb_NO: Din H2 - overskrift her

en: Your search for "%s" did not match any entries.
nb_NO: Søket etter "%s" samsvarte ikke med noen oppføringer.

en: Your search for %s did not match any entries.
nb_NO: Ditt søk %s samsvarte ikke med noen oppføringer

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
nb_NO: Din title, mellomtittel og dette viktige innholdet kan redigeres fra Temainstillninger. Call to Action og dens destinasjons link også. Kan være et bilde eller en Youtube video.

en: by
nb_NO: av

[ctx: comments title]
en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
nb_NO[0]: En kommentar på "%2$ s"
nb_NO[1]: En kommentar på "%2$ s"

en: foursquare
nb_NO: firkantet

[ctx: noun, job positions]
en: %d post | %d posts
nb_NO[0]: %d innlegg
nb_NO[1]: %d innlegg

en: or enter URL
nb_NO: eller skriv inn URL

en: scroll to top
nb_NO: Bla til toppen

[ctx: verb]
en: Post
nb_NO: Innlegg

en: yyyy-mm-dd
nb_NO: åååå-mm-dd
